עררים לפי חוק כביש אגרה – כביש 6
לייעוץ משפטי 24/7 התקשרו: 1-700-702-755

עררים לפי חוק כביש אגרה – כביש 6

מלכא ושות' משרד עורכי דין » מאמרים משפטיים » הוצאה לפועל » עררים לפי חוק כביש אגרה – כביש 6

לאחר שמשרדנו ייצג ואף דאג לכתוב עררים רבים שהוגשו כנגד חברת דרך ארץ (כביש 6), החלטנו להבהיר לגולשים כי קיימים מקרים בהם אין צורך להירתע מגובה החיוב אותו נדרשים הם לשלם מאחר וקיימת להם הזכות לערר על החלטת דרישת התשלום שקיבלו גם אם הטיפול המשפטי עבר לידי עו”ד ו/או לידי לשכות ההוצאה לפועל.

ראשית נדגיש ונציין כי בכל הנוגע לחובות אלא קיים חוק ספציפי הקרוי חוק כביש אגרה (כביש ארצי לישראל), אשר מטרתו לחייב את הצדדים לפעול בהגינות ובהתאם לדרישות החוק גם בכל הנוגע לדרכי מסירה, ריביות וגביית החוב.

ישנן החלטות רבות אשר מטילות על דרך ארץ אחריות לביצוע מסירה כנדרש ממנה כחוק ולא לנסות להקל ראש במציאת החייב זאת בכדי ליצור ריביות גבוהות במיוחד שיגדילו את חובו של החייב במאות ואף במקרים רבים בעשרות אלפי שקלים.

על החייבים להבין כי במידה וברצונם לערר על החלטת החיוב ניתן להגיש ערר לכביש 6, ולא בהכרח להגיש התנגדות בהוצל”פ כנהוג בתיקים רגילים. לא מן המותר אציין כי יחד עם בקשת הערר מפנה משרדנו גם בקשה לעיכוב הליכים בהוצאה לפועל ו/או דרישה לאי פתיחת תיק עד למתן החלטה ע”י ועדת הערר.

לקבלת ייעוץ חינם ו/או לכתיבת ערר כנגד כביש 6, ניתן לפנות למשרדנו במספר 1-700-702-755.

הכותב הינו ממשרד מלכא ושות’ עורכי דין המתמחה בנדל”ן, תעבורה, משפט אזרחי, הוצאה לפועל ופשיטות רגל.

עררים לפי חוק כביש אגרה – כביש 6
הצביעו 1 ,ציון ממוצע 1

שתפו אותנו ברשתות החברתיות!

מלכא ושות' משרד עורכי דין היינו משרד אזרחי עם מוניטין הדואג להתאים עצמו לצורכי הלקוח ובכך בעצם מצליח משרד עורכי הדין לבסס את בנייתו על עבודה אישית, מסורה ומקצועית. למשרד עורכי הדין מלכא ושות', מגוון רחב לקוחות מכל רחבי הארץ מרמת הגולן ועד אילת, ובכך בעצם מייצג משרד עורכי הדין את לקוחותיו בכל הערכאות המשפטיות: בית משפט השלום, מחוזי ועליון. מאחר ולמשרד עורכי הדין לקוחות מכל רחבי הארץ מעניק המשרד שירות בתחומי המשפט האזרחי – מסחרי ללא התייחסות לאזור גיאוגרפי בודד ולמעשה עורכי הדין מופיעים בפני בתי המשפט בכל רחבי הארץ.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
לייעוץ משפטי אישי

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון/סלולר

נושא הפנייה