ביטוח לאומי – מלכא ושות' משרד עורכי דין ביטוח לאומי:

ביטוח לאומי היינו מוסד שמטרתו לפעול לצמצום הפערים הכלכליים בישראל, ומטרתו העיקרית היא להבטיח קיום בסיסי לאוכלוסיות הנזקקות.

המוסד מספק שירותים ומידע בנושאי היריון ולידה, בעלי מוגבלות, פגיעה ומחלה, ילדים, גמלאים והפסקת עבודה.

משרד עורכי דין מלכא ושות' מתעסק שנים רבות בנושאים שונים ומגוונים אל מול המוסד לביטוח לאומי.

בחלק זה של האתר אתם תמצאו מגוון מאמרים שנכתבו ע"י עורכי הדין של המשרד המתעסקים בנושא ביטוח לאומי.

בנוסף אתם תמצאו מקרים שמתנהלים ו/או אמורים להתנהל אל מול המוסד לביטוח לאומי.

חלק ניכר מלקוחותינו אינם מבינים כי במקרים רבים ניתן לתבוע פיצויי גם אל מול המוסד לביטוח לאומי זאת ללא קשר לביטוח חיצוני (לדוגמת מגדל,ביטוח ישיר וכד') אשר קיים אצל מרבית האנשים.

מחפשים עורך דין ביטוח לאומי? התקשרו אלינו 1-700-702-755!

מדוע צריך עורך דין ביטוח לאומי?

מכיוון שהליך מימוש זכויות רפואיות היינו תהליך ביורוקרטי ארוך ומייגע הדורש התמצאות בחוקים ובתקנות של הגופים השונים, איסוף אישורים וחוות דעת רפואיות ממומלצים, מילוי טפסים רבים ולא פשוטים.

ולעתים גם הופעה בפני וועדה רפואית , שלבסוף היא זו שתקבע את אחוזי הנכות המגיעים לתובע או שלא מגיע לתובע אחוזי נכות מסיבה כזאת או אחרת.

מהסיבות שהצגנו ומסיבות רבות נוספות אנו ממליצים לכם לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי המתעסק בנושא המשפטי המורכב/ארוך שאומנם ייתכן שאתם זכאים לזכויות רפואיות אך בשביל לקבלם צריך לבחור עורך דין ביטוח לאומי מומלץ שעובד עם רופאים מומלצים בעלי שם שחוות דעתם מוכרת ויכולה להועיל לכם בוועדה הרפואית.

אנו ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות' מתעסקים בנושא ביטוח לאומי ולכן במרוצת השנים עזרנו ללקוחות רבים לקבל את כל ההנחות וההטבות המקסימליות לו הוא זכאים ע"פ חוק!

בהמשך לדברינו צריך לזכור שהמוסדות הממשלתיים אינם מקלים עם התובעים, ולכן צריך לקחת עורכי דין המתעסקים בביטוח לאומי בכדי שיבצעו נכונה את התהליכים ע"פ התקנות ואף יביאו מניסיונם בנושא ביטוח לאומי בכדי להציג פסקי דין שיכולים לסייע בתביעה מול המוסד לביטוח לאומי. 

אז אם רציתם לברר כיצד לממש את זכויותיכם בביטוח לאומי? הגעתם למקום הנכון.

מחפשים עו"ד ביטוח לאומי? התקשרו אלינו 1-700-702-755!

ביטוח לאומי – מימוש זכויות רפואיות:

ביטוח לאומי | מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות בביטוח לאומי

ראשית חובה לדעת מהם הזכויות הרפואיות של כל אזרח במדינת ישראל, הזכויות הרפואיות מתייחסות לכל אדם שנפגע בתאונה, חלה במחלה או סובל מליקוי רפואי המונע את תפקודו התקין, ע"פ חוק אותו אדם זכאי לקבל זכויות וכספים מהמדינה קרי המוסד לביטוח לאומי ו/או מחברת הביטוח בו הוא מבוטח.

זכויות רפואיות אשר אדם מקבל מהביטוח הלאומי אינם מגיעות לכל אדם אלא לאותם אנשים העומדים בנהלים שנקבעו ע"י המדינה קרי המוסד לביטוח לאומי כנציגו של המדינה, במידה ואתם נפגעתם במקום עבודתכם, כלומר אדם הסובל מאובדן כושר עבודה או פגיעה בהשתכרות כתוצאה מפגיעה פיזית או נפשית.

מחפשים עורך דין מימוש זכויות רפואיות? התקשרו אלינו 1-700-702-755!

ביטוח לאומי – באלו זכויות רפואיות מדובר?

זכויות רפואיות יכולות להגיע לנפגע במגוון רחב של הטבות כגון קצבה חודשית או קצבה שנתית מהביטוח הלאומי, בנוסף יתכן גם קבלת מענק חד פעמי מהביטוח הלאומי ו/או הנחות מול גופים שונים כגון: הנחה בארנונה וכו'.

הזכויות הרפואיות שאדם יכול לקבל מביטוח לאומי רבות ושונות כפי שהזכרנו מקודם, ישנם הנחות רבות שמסייעות לאותם נפגעים למזער את הנזק מאובדן כושר העבודה, לדוגמה המוסד לביטוח לאומי נותן לנפגעים: סיוע בשכר דירה, הנחה בתחבורה ציבורית, פטור מתשלום אצל רופא, תו נכה, נקודות הנחה במס הכנסה, הקלות והטבות ברכישת רכב ואף ברכישת דירת מגורים, טיפול רפואי ללא התחייבות ועוד ועוד.

קצת רקע אודות המוסד לביטוח הלאומי:

ביטוח לאומי | המוסד לביטוח לאומי | עורך דין ביטוח לאומי | וועדות רפואיות ביטוח לאומי

רקע – המוסד לביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי היינו ארגון של המדינה אשר נועד לתת מענה ביטוחי לאזרחי המדינה במגוון רחב של תחומים וגילאים, המוסד אינו מהווה תחליף לביטוח פרטי אולם הוא נותן את המענה הבסיסי שאותה כל מדינה חייבת לתת לאזרחיה בשלבי חייו השונים ובהתאם לנסיבות התפתחותם.

רבים מהאזרחים אינם מודעים לזכויותיהם מול המוסד לביטוח לאומי בנוסף ידוע שהמוסד לביטוח לאומי אינו "רץ" לשלם לאותם זכאים, ועל כן מומלץ בטרם פניה ראשונית להתייעץ עם עורך דין המתעסק בתחום ביטוח לאומי, כל זאת בכדי לנסות ולהימנע ממכשולים עתידיים.

המוסד לביטוח לאומי מעניק זכויות במגוון תחומים כגון: ביטוח אימהות כולל מענק לידה, מענק אשפוז וקצבת ילד, ביטוח נפגעי עבודה, נכות, ביטוח נפגעי תאונות, תביעה לדמי אבטלה הבטחת הכנסה ועוד רבים אחרים.

מחפשים עורך דין לייצוג נגד הביטוח הלאומי? התקשרו אלינו 1-700-702-755!

משרד עורכי דין מלכא ושות' ייצוג נגד הביטוח הלאומי – מי אנחנו?

ביטוח לאומי - עורכי דין ביטוח לאומי מלכא ושות'

מלכא ושות' משרד עורכי דין לביטוח לאומי

מחפשים עורך דין ביטוח לאומי ?

פנו אלינו ואנו ב-משרד עורכי דין מלכא ושות' נדאג ללוות אתכם בתהליך מול המוסד לביטוח לאומי.

אנו נמלא את הטפסים מביטוח לאומי, נאסוף את המסמכים הרפואיים הנדרשים, נשלח אתכם במידת הצורך בלבד לרופא מומלץ בהתאם לסוג הפגיעה וכו'.

עורכי הדין ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות' נותנים מענה במגוון רחב של תחומים, למשרדנו יש סניף ראשי בחיפה ושלוחות בתל אביב, עפולה וטבריה אך משרד עורכי הדין מעניק מענה וליווי משפטי ללקוחות מכל הארץ, מהצפון ועד הדרום.

ניתן למצוא ברחבי האתר עוד תחומים משפטיים רבים כמו: הוצאה לפועל, דיני עבודה,דיני משפחה ועוד רבים אחרים, בכל אחד מהתחומים עורכי הדין שלנו נותנים ליווי משפטי צמוד לכל לקוח ולקוח.

לפרטים ומידע נוסף על תחום ביטוח לאומי ו/או תחומים נוספים הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס , או התקשרו: 1-700-702-755.

מאמרים ביטוח לאומי > מאמרים אחרונים

עורך דין מע"מ – מה כדאי לדעת?

ניווט בנוף המורכב של מס ערך מוסף (מע"מ) עלול להפוך למשימה מרתיעה עבור אנשים פרטיים ועסקים כאחד. המורכבות והתקנות סביב נושא המע"מ מחייבות מומחיות של איש מקצוע מיוחד, כלומר עורך דין מע"מ. למומלצים משפטיים מסוג זה יש את הידע והניסיון

הלכת השוויון בנטל המזונות על מי חלה ההלכה 

הלכת השוויון בנטל המזונות על מי חלה ההלכה מאמר מקצועי העונה על שאלות נפוצות בעניין מזונות לייעוץ משפטי ללא התחייבות בתחום גירושין ודיני משפחה. התקשרו אלינו 1-700-702-755! הלכת השוויון בנטל המזונות? פס"ד 919/15 כפי שמוכר בקרב עורכי הדין כ"הלכת השוויון

  • עורך דין חדלות פירעון

עורך דין מיסים

משרד עו״ד מלכא ושות׳ הינו משרד עו״ד בוטיק, בעל מחלקה ייעודית הכוללת עורכי דין המתעסקים בדיני מיסים, בייצוג נישומים מול רשויות המס, בין אם במסגרת חקירות שהרשויות מנהלות כנגד הנישומים ובין אם בהליכים משפטיים מול רשויות המס. למשרדנו עיסוק הן

  • עורך דין לחוזה שכירות

עורך דין לחוזה שכירות

משרד עוה״ד מלכא ושות׳ מתעסק בתחום הנדל״ן והמקרקעין מצד אחד ובדיני החוזים מן הצד האחר ובמשרדנו תמצאו נישה ייחודית שעניינה הסכמי שכירות לכלל המגזרים. משרדנו מייצג משכירים ושוכרים בעסקאות שכירות פשוטות וסבוכות כאחד, בין אם במגזר הפרטי ובין אם במגזר