ביטוח לאומי – מלכא ושות’ משרד עורכי דין ביטוח לאומי:

ביטוח לאומי היינו מוסד שמטרתו לפעול לצמצום הפערים הכלכליים בישראל, ומטרתו העיקרית היא להבטיח קיום בסיסי לאוכלוסיות הנזקקות.

ביטוח לאומי | עורך דין ביטוח לאומי | עוד ביטוח לאומי

ייעוץ משפטי בנושא ביטוח לאומי

המוסד מספק שירותים ומידע בנושאי היריון ולידה, בעלי מוגבלות, פגיעה ומחלה, ילדים, גמלאים והפסקת עבודה.

משרד עורכי דין מלכא ושות’ מתעסק שנים רבות בנושאים שונים ומגוונים אל מול המוסד לביטוח לאומי.

בחלק זה של האתר אתם תמצאו מגוון מאמרים שנכתבו ע”י עורכי הדין של המשרד המתמחים בנושא ביטוח לאומי.

בנוסף אתם תמצאו מקרים שמתנהלים ו/או אמורים להתנהל אל מול המוסד לביטוח לאומי.

חלק ניכר מלקוחותינו אינם מבינים כי במקרים רבים ניתן לתבוע פיצויי גם אל מול המוסד לביטוח לאומי זאת ללא קשר לביטוח חיצוני (לדוגמת מגדל,ביטוח ישיר וכד’) אשר קיים אצל מרבית האנשים.

מחפשים עורך דין ביטוח לאומי? התקשרו אלינו 1-700-702-755!

ביטוח לאומי – מדוע צריך עורך דין ביטוח לאומי?

ביטוח לאומי | עורכי דין ביטוח לאומי | עורך דין ביטוח לאומי

מחפשים עורך דין ביטוח לאומי? התקשרו אלינו

מכיוון שהליך מימוש זכויות רפואיות היינו תהליך ביורוקרטי ארוך ומייגע הדורש התמצאות בחוקים ובתקנות של הגופים השונים, איסוף אישורים וחוות דעת רפואיות ממומחים, מילוי טפסים רבים ולא פשוטים.

ולעתים גם הופעה בפני וועדה רפואית , שלבסוף היא זו שתקבע את אחוזי הנכות המגיעים לתובע או שלא מגיע לתובע אחוזי נכות מסיבה כזאת או אחרת.

מהסיבות שהצגנו ומסיבות רבות נוספות אנו ממליצים לכם לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי המתמחה בנושא המשפטי המורכב/ארוך שאומנם ייתכן שאתם זכאים לזכויות רפואיות אך בשביל לקבלם צריך לבחור עורך דין ביטוח לאומי מומחה שעובד עם רופאים מומחים בעלי שם שחוות דעתם מוכרת ויכולה להועיל לכם בוועדה הרפואית.

אנו ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות’ מתמחים בנושא ביטוח לאומי ולכן במרוצת השנים עזרנו ללקוחות רבים לקבל את כל ההנחות וההטבות המקסימליות לו הוא זכאים ע”פ חוק!

בהמשך לדברינו צריך לזכור שהמוסדות הממשלתיים אינם מקלים עם התובעים, ולכן צריך לקחת עורכי דין המתמחים בביטוח לאומי בכדי שיבצעו נכונה את התהליכים ע”פ התקנות ואף יביאו מניסיונם בנושא ביטוח לאומי בכדי להציג פסקי דין שיכולים לסייע בתביעה מול המוסד לביטוח לאומי. 

אז אם רציתם לברר כיצד לממש את זכויותיכם בביטוח לאומי? הגעתם למקום הנכון.

מחפשים עו”ד ביטוח לאומי? התקשרו אלינו 1-700-702-755!

ביטוח לאומי – מימוש זכויות רפואיות:

ביטוח לאומי | מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות בביטוח לאומי

ראשית חובה לדעת מהם הזכויות הרפואיות של כל אזרח במדינת ישראל, הזכויות הרפואיות מתייחסות לכל אדם שנפגע בתאונה, חלה במחלה או סובל מליקוי רפואי המונע את תפקודו התקין, ע”פ חוק אותו אדם זכאי לקבל זכויות וכספים מהמדינה קרי המוסד לביטוח לאומי ו/או מחברת הביטוח בו הוא מבוטח.

זכויות רפואיות אשר אדם מקבל מהביטוח הלאומי אינם מגיעות לכל אדם אלא לאותם אנשים העומדים בנהלים שנקבעו ע”י המדינה קרי המוסד לביטוח לאומי כנציגו של המדינה, במידה ואתם נפגעתם במקום עבודתכם, כלומר אדם הסובל מאובדן כושר עבודה או פגיעה בהשתכרות כתוצאה מפגיעה פיזית או נפשית.

מחפשים עורך דין מימוש זכויות רפואיות? התקשרו אלינו 1-700-702-755!

ביטוח לאומי – באלו זכויות רפואיות מדובר?

זכויות רפואיות יכולות להגיע לנפגע במגוון רחב של הטבות כגון קצבה חודשית או קצבה שנתית מהביטוח הלאומי, בנוסף יתכן גם קבלת מענק חד פעמי מהביטוח הלאומי ו/או הנחות מול גופים שונים כגון: הנחה בארנונה וכו’.

הזכויות הרפואיות שאדם יכול לקבל מביטוח לאומי רבות ושונות כפי שהזכרנו מקודם, ישנם הנחות רבות שמסייעות לאותם נפגעים למזער את הנזק מאובדן כושר העבודה, לדוגמה המוסד לביטוח לאומי נותן לנפגעים: סיוע בשכר דירה, הנחה בתחבורה ציבורית, פטור מתשלום אצל רופא, תו נכה, נקודות הנחה במס הכנסה, הקלות והטבות ברכישת רכב ואף ברכישת דירת מגורים, טיפול רפואי ללא התחייבות ועוד ועוד.

קצת רקע אודות המוסד לביטוח הלאומי:

ביטוח לאומי | המוסד לביטוח לאומי | עורך דין ביטוח לאומי | וועדות רפואיות ביטוח לאומי

רקע – המוסד לביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי היינו ארגון של המדינה אשר נועד לתת מענה ביטוחי לאזרחי המדינה במגוון רחב של תחומים וגילאים, המוסד אינו מהווה תחליף לביטוח פרטי אולם הוא נותן את המענה הבסיסי שאותה כל מדינה חייבת לתת לאזרחיה בשלבי חייו השונים ובהתאם לנסיבות התפתחותם.

רבים מהאזרחים אינם מודעים לזכויותיהם מול המוסד לביטוח לאומי בנוסף ידוע שהמוסד לביטוח לאומי אינו “רץ” לשלם לאותם זכאים, ועל כן מומלץ בטרם פניה ראשונית להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום ביטוח לאומי, כל זאת בכדי לנסות ולהימנע ממכשולים עתידיים.

המוסד לביטוח לאומי מעניק זכויות במגוון תחומים כגון: ביטוח אימהות כולל מענק לידה, מענק אשפוז וקצבת ילד, ביטוח נפגעי עבודה, נכות, ביטוח נפגעי תאונות, תביעה לדמי אבטלה הבטחת הכנסה ועוד רבים אחרים.

מחפשים עורך דין לייצוג נגד הביטוח הלאומי? התקשרו אלינו 1-700-702-755!

משרד עורכי דין מלכא ושות’ ייצוג נגד הביטוח הלאומי – מי אנחנו?

ביטוח לאומי - עורכי דין ביטוח לאומי מלכא ושות'

מלכא ושות’ משרד עורכי דין לביטוח לאומי

מחפשים עורך דין ביטוח לאומי ?

פנו אלינו ואנו ב-משרד עורכי דין מלכא ושות’ נדאג ללוות אתכם בתהליך מול המוסד לביטוח לאומי.

אנו נמלא את הטפסים מביטוח לאומי, נאסוף את המסמכים הרפואיים הנדרשים, נשלח אתכם במידת הצורך בלבד לרופא מומחה בהתאם לסוג הפגיעה וכו’.

עורכי הדין ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות’ נותנים מענה במגוון רחב של תחומים, למשרדנו יש סניף ראשי בחיפה ושלוחות בתל אביב, עפולה וטבריה אך משרד עורכי הדין מעניק מענה וליווי משפטי ללקוחות מכל הארץ, מהצפון ועד הדרום.

ניתן למצוא ברחבי האתר עוד תחומים משפטיים רבים כמו: הוצאה לפועל, דיני עבודה,דיני משפחה ועוד רבים אחרים, בכל אחד מהתחומים עורכי הדין שלנו נותנים ליווי משפטי צמוד לכל לקוח ולקוח.

לפרטים ומידע נוסף על תחום ביטוח לאומי ו/או תחומים נוספים הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס , או התקשרו: 1-700-702-755.

מאמרים ביטוח לאומי > מאמרים אחרונים

  • ביטול הליכי פשיטת רגל לאחר כניסתו של חוק חדלות הפירעון | ביטול הליך פשיטת רגל

ביטול הליכי פשיטת רגל לאחר כניסתו של חוק חדלות הפירעון

כפי שהסברנו והתרענו עוד טרם כניסתו של חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ח – 2018 קיימים לא מעט בעיות בסיסיות עליהם תמוהה כי המחוקק לא נתן דעתו. כאמור לאחר שהחגיגות בכלי התקשורת הסתיימו הגיע העת להבין ולראות כי הבעיות הנרחבות מתחילות לצוץ וסביר לוודאי כי גם המערכת המשפטית תתקשה לתת לכך מענה ראוי.

  • קבלת קצבת נכות כללית ודרגת אי כושר - המוסד לביטוח לאומי

קבלת קצבת נכות כללית ודרגת אי כושר

משרדנו ייצג לאחרונה לקוח כנגד המוסד לביטוח לאומי במקרה שבו נקבעו ללקוח 91% נכות רפואית אך המוסד לביטוח לאומי שב וקבע ללקוח דרגת אי כושר בשיעור של 65% בלבד. כתוצאה מכך נפגעה זכאותו של הלקוח לקבל קצבת נכות מלאה כי אם נאלץ הלקוח להסתפק בקצבה חלקית בלבד.