עורך דין מקרקעין – מלכא ושות’ משרד עורכי דין

אנו לשירותכם בתחום דיני מקרקעין ונדל”ן.

לקבלת ייעוץ ראשוני פנו אל עו”ד מקרקעין מקצועי ועתיר ניסיון ממשרדנו.

מלכא משרד עורכי דין – המומחים בתחום דיני מקרקעין

עו”ד מקרקעין ממשרד מלכא ושות’ עורכי דין, אנו עוסקים בליווי עסקאות מקרקעין לרבות: מכירת דירה, קניית דירה, חוזי מכירה והשכרה של דירות וחנויות, פינוי בינוי, ייצוג קבלנים, בתים משותפים, מכירת מגרשים ונכסים מסחריים, עסקאות קומבינציה, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, תמ”א 38, הסכם מכירה, קניית דירה מקבלן, הסכמי שכירות, זיכרון דברים, קבוצת רכישה, רישומי מקרקעין, מיסוי מקרקעין, פירוק שיתוף במקרקעין, דמי מפתח, רכישת נכסים בהליך כינוס נכסים ועוד.

חשוב להדגיש, עסקה במקרקעין היא עסקה מורכבת ואף חשובה מאוד מבחינה כלכלית. לכן, קיימים בה סיכונים משפטיים רבים, אנו ממליצים לכם להתייעץ בעורך דין מקרקעין טרם ביצוע העסקה.

מחפשים עורך דין מקרקעין המתמחה בתחום? 

לעורך דין מקרקעין התקשרו עכשיו! – 1-700-702-755

עורך דין נדל”ן: ליווי משפטי צמוד

עורך דין מכירת דירה | עורך דין מקרקעין | עורך דין נדלן

מוכרים דירה? התקשרו לעורך דין מקצועי עוד היום – 1-700-702-755

כיום, ניתן למצוא באינטרנט מספר רב של חוזים להורדה ושימוש חופשי, לכן נשאלת השאלה מדוע צריך עורך דין מקרקעין?

ביצוע עסקאות מקרקעין דורש ניסיון מקצועי ויכולות של הבנת החוק וסעיפים. עו”ד מקרקעין בקיא בשפה המשפטית ובעל ידע לקרוא בצורה מקצועית ומדויקת את החוזים, ואף לפרש את החוק בהתאמה.

לכן, ישנה חשיבות בשכירת עורך דין מקרקעין מומחה אשר יעזור לו במימוש העסקה או בהגנה מפניה, ואף ימנע בביצוע טעויות אשר יעלו בהפסדים כלכליים ואף עיכובים בעקבות ביורוקרטיה שאינה מוכרת לו.

כמו כן, כאשר רוצים לרכוש דירה או שטח אדמה לצרכים פרטיים או מסחריים, מומלץ לקבל ליווי משפטי מעו”ד מקרקעין מקצועי אשר בקיא בתחום דיני מקרקעין.

צריכים ליווי משפטי בתחום דיני מקרקעין? 

לליווי משפטי התקשרו עכשיו! – 1-700-702-755

צרו קשר עם עו”ד מקרקעין

משרדנו מלווה ומייצג לקוחות בכל הארץ

התקשרו לעורך דין – 1-700-702-755

שם מלא

טלפון/סלולר

נושא הפנייה

מאמרים מקרקעין > מאמרים אחרונים

  • רישום דירה שנרכשה בשנות ה-70 | עורך דין רישום דירה

רישום דירה אשר נרכשה בשנות ה-70

משרדנו ייצג לאחרונה לקוחה אשר רכשה עם בן זוגה דירה בשנות השבעים מחברה קבלנית. המבקשת גידלה יחד עם בן זוגה את ילדיה בדירה משך שנים רבות וכמובן נהגה לשלם את מלוא התשלומים החילם על הדירה, כגון ארנונה, מים חשמל וכיו"ב. בשנים האחרונות נודע למבקשת כי היא ובן זוגה אינם רשומים כבעלי הדירה בלשכת רישום מקרקעין, דבר שכמובן ימנע את מכירת הדירה לעתיד לבוא. להמשך הקריאה... רישום דירה אשר נרכשה בשנות ה-70

שתפו את מלכא ושות' משרד עורכי דין