עורך דין גירושין – הקדמה:

עורך דין גירושין היינו אחד מתחומי עריכת הדין הבולטים ביותר בעולם ובמדינת ישראל בפרט.

הליך הגירושין היינו הליל ארוך ומייגע במרבית המקרים ובדרך כלל מצריך שעות עבודה רבות וכמו-כן השקעה כספית גבוה יחסית.

עורך דין לגירושין – מלכא ושות’ עורכי דין לגירושין מהמובילים בארץ:

עורך דין לגירושין | עורך דין גירושין | עורך דין לענייני גירושיןמלכא ושות’ משרד עורכי דין דוגל בשיטה ומאמין כי, כאשר שני בני זוג מעוניינים לסיים נישואין, הם יכולים לבצע זאת על ידי מתן גט תוך הסכמה ביניהם לגבי אופן פירוק השותפות.

המתבטאת בהכנת הסכם גירושין שבעקבותיו יתקבל הגט בבית המשפט לענייני משפחה ו/או בבית דין רבני.

על בני הזוג המתגרשים חשוב להבין כי לקיחת עורך דין ותשלום עשרות אלפי שקלים אינם בהכרח הפתרון המתאים ביותר זאת מאחר שעל אף הכעס שלרוב קיים בין הצדדים עליהם להבין כי החוק ברור יחסית ושני הצדדים יודעים מראש את הזכויות והסכומים שאמורים להתחלק ביניהם.

במידה ובני הזוג אינם מגיעים להסכמה ובוחרים כמו רבים אחרים בעימות חזיתי בתור פתרון הסכסוך ביניהם, מצב המביא להרס ובמקרים רבים גם לנזק בלתי הפיך לילדים המעורבים.

הגעה לפתרון הוגן ומוסכם בנושא הפרידה יכול לאפשר פרידה בדרכי שלום.

מחפשים עורך דין גירושין? אנו כאן לשירותכם!

עורך דין לענייני גירושין – הסכם גירושין:

עורכי דין לגירושין | עורכי דין גירושין | עורכי דין לענייני גירושיןמשא ומתן להשגת הסכם גירושין מוסכם, קשה עד כמה שיהיה, יכול לחסוך זמן, כסף וסבל לשני בני הזוג, ויכול להקל על קשר ביניהם בעתיד.

קיימת חשיבות עליונה לעריכת הסכם גירושין על ידי עורך דין גירושין המתמחה בענייני משפחה וגירושין.

דבר זה בסופו של יום יכול לפשט את ההליך לאין ערוך ובכך לסיים את הנישואין בדרך הקלה ביותר לשביעות רצון הצדדים וללא פגיעה בהם.

הסכם מסוג זה נועד להסדיר לפרטי פרטים את ענייני המזונות, חלוקת רכוש, משמורת ילדים, הסדרי ראייה וכל פרט רלוונטי אחר לאותם הצדדים.

ראוי לציין כי יש לאשר את הסכם הגירושין בערכאה שיפוטית במטרה שיקבל תוקף של פסק דין ולשם כך ישנו צורך בולט בייצוג ע”י עורך דין גירושין.

עורך דין גירושין – סמכויות בית המשפט ובית הדין הרבני:

עורך דין לגירושין | עורך דין גירושין | עורך דין לענייני גירושיןכעת נציין בקצרה את מרוץ הסמכויות בין בית המשפט לענייני משפחה ובין בית הדין הרבני.

ראשית נדגיש כי על אף הדעה הרווחת כי לגבר עדיף להתדיין בבית הדין הרבני ואילו הערכאה העדיפה לאישה היא בית המשפט לענייני משפחה,בפרקטיקה דעה זו לא בהכרח נכונה ובמקרים רבים (אפילו במקרה של בגידות), הדבר אינו משנה כלל את ההליך השיפוטי.

הסמכות לדון בעניינים הכרוכים בגירושי בני זוג, הינם ענייני רכוש, מזונות אישה, משמורת ילדים וחינוכם, מסורה באופן מקביל הן לבית המשפט לענייני משפחה והן לבית הדין הרבני.

בעוד שענייני משמורת ילדים כרוך מעצם טיבו וטבעו בתביעת הבעל לגירושין ואין הבעל צריך לכרוך עניינים אלו באופן מפורש, ביתר העניינים בסוגיית מזונות האישה וענייני הרכוש, על מנת שבית הדין ירכוש סמכות שיפוט ייחודית נדרשת כריכה מפורשת.

יודגש כי לא ניתן לכרוך לתביעת הגירושין את מזונות הילדים ואלו לעולם בסמכותו שלביהמ”ש לענייני משפחה, אלא אם ניתנה הסכמה מפורשת של שני בני הזוג כי מזונות הקטינים יידונו בפני בית הדין הרבני.

הכותב הינו עורך דין גירושין ממשרד מלכא ושות’ עורכי דין המתמחים בנוסף בנדל”ן, איחוד תיקים, ביטוח לאומי, דיני עבודה הוצאה לפועל וכינוס נכסים.

* אין באמור במאמר זה בכדי להוות תחליף לייעוץ משפטי, אלא כמידע כללי בלבד.

עורך דין לגירושין – מלכא ושות’ משרד עורכי דין:

מלכא ושות' משרד עורכי דין גירושין - עורך דין לגירושין | עורך דין גירושין | עורך דין לענייני גירושיןמלכא ושות’ משרד עורכי דין לגירושין היינו אחד המשרדים המובילים בארץ בענייני משפחה וגירושין.

משדרנו מעסיק את מיטב עורכי הדין לגירושין, ונותן שירות דיסקרטי ואמין לקהל הלקוחות קרי המיוצגים.

מחפשים עורך דין לענייני גירושין? פנו אלינו עוד היום!

למידע נוסף וייעוץ ללא התחייבות עם עורך דין גירושין ניתן לפנות אלינו דרך הטלפון: 1-700-702-755 או דרך טופס צור קשר.

למשרדנו סניף ראשי בחיפה ושלוחה בתל-אביב אך נותן מענה וליווי משפטי ללקוחות מכל הארץ.

גירושין – מאמרים אחרונים:

  • סירוב בנק לכבד שיקים

סירוב בנק לכבד שיקים

למשרדנו פונים לקוחות פרטיים ועסקיים רבים אשר נקלעו למצב בו הבנק מסרב לכבד המחאות שלהם והם נמצאים בסכנת הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי. לא למותר לציין כי הגבלת החשבון עשויה להביא לקריסת עסק ולהסתבכות כלכלית שכמעט בלתי אפשרי להתמודד עימה. להמשך הקריאה... סירוב בנק לכבד שיקים

מאמרים גירושין | עורך דין גירושין

שתפו את מלכא ושות' משרד עורכי דין