מימוש זכויות רפואית בביטוח לאומי – במה מדובר?

מימוש זכויות רפואיות הוא נושא בעל היקף רב בתחום ביטוח לאומי.

בכדי שנוכל לדבר על מימוש זכויות רפואיות חשוב מאוד להסביר לכם מהם בכלל הזכויות הרפואיות של כל אזרח במדינת ישראל ע"פ חוק!

מימוש זכויות רפואיות | עורך דין למימוש זכויות רפואיות

מחפשים עורך דין למימוש זכויות רפואיות?

הזכויות הרפואיות מתייחסות לכל אדם שנפגע בתאונה, חלה במחלה או סובל מליקוי רפואי המונע את תפקודו התקין, ע"פ חוק אותו אדם זכאי לקבל זכויות וכספים מהמדינה קרי המוסד לביטוח לאומי ו/או מחברת הביטוח בו הוא מבוטח.

זכויות רפואיות אשר אדם מקבל מהביטוח הלאומי אינם מגיעות לכל אדם אלא לאותם אנשים העומדים בנהלים שנקבעו ע"י המדינה קרי המוסד לביטוח לאומי כנציגו של המדינה, במידה ואתם נפגעתם במקום עבודתכם, כלומר אדם הסובל מאובדן כושר עבודה או פגיעה בהשתכרות כתוצאה מפגיעה פיזית או נפשית.

מחפשים עורך דין מימוש זכויות רפואיות? התקשרו כעת 1-700-702-755!

מימוש זכויות רפואיות מול הביטוח הלאומי – אלו זכויות קיימות?

מימוש זכויות רפואיות ביטוח לאומי | מימוש זכויות רפואיות | עורך דין מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות מול הביטוח הלאומי

זכויות רפואיות יכולות להגיע לנפגע במגוון רחב של הטבות כגון קצבה חודשית או קצבה שנתית מהביטוח הלאומי, בנוסף יתכן גם קבלת מענק חד פעמי מהביטוח הלאומי ו/או הנחות מול גופים שונים כגון: הנחה בארנונה וכו'.

הזכויות הרפואיות שאדם יכול לקבל מביטוח לאומי רבות ושונות כפי שהזכרנו מקודם, ישנם הנחות רבות שמסייעות לאותם נפגעים למזער את הנזק מאובדן כושר העבודה.

חשוב לציין כי אין זה אומר שהביטוח הלאומי נותן את כל התנאים שנפרט עליהם בהמשך, אלא ייתכן שתקבלו רק חלק מהם.

בנוסף, ייתכן מצב שתקבלו הנחה שונה מאדם אחר הכל לפי ההחלטה שתתקבל והזכויות הרפואיות שיוחלטו.

לדוגמה המוסד לביטוח לאומי נותן לנפגעים:

  • סיוע בשכר דירה.
  • הנחה בתחבורה ציבורית.
  • פטור מתשלום אצל רופא.
  • תו נכה.
  • נקודות הנחה במס הכנסה (נקודות זיכוי).
  • הקלות והטבות ברכישת רכב ואף ברכישת דירת מגורים.
  • טיפול רפואי ללא התחייבות ועוד ועוד.

ישנם מרכזים רבים בארץ שמציעים מימוש זכויות רפואיות הם אומנם עושים זאת באמצעות רופאים מומלצים כפי שאנו ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות' מבצעים.

אך חשוב לזכור כי הם אינם עורכי דין או בעלי הסמכה כלשהי לטפל בסוגיות מסוג זה ולכן אינם הבחירה הנכונה לכל המקרים, הרי כל מקרה לגופו.

אנו כמשרד עורכי דין המתעסק בנושא מימוש זכויות רפואיות ובתחום ביטוח לאומי, אנו מציעים לכם מימוש זכויות רפואיות ע"י רופאים מומלצים בעלי הידע המקצועי מול המוסד לביטוח לאומי , ובנוסף עורכי דין המתעסקים בנושא מימוש זכויות רפואיות ביחד עם ניסיון רב והכרות מעמיקה עם המערכות הביורוקרטיות.

מחפשים עורך דין למימוש זכויות רפואיות מול ביטוח לאומי? התקשרו כעת 1-700-702-755!

משרד עורכי דין מלכא ושות' למימוש זכויות רפואיות – מי אנחנו?

מלכא ושות' משרד עורכי דין מימוש זכויות רפואיות - מימוש זכויות רפואיות ביטוח לאומי | מימוש זכויות רפואיות | עורך דין מימוש זכויות רפואיות

מלכא ושות' משרד עורכי דין מימוש זכויות רפואיות

מחפשים דרך ל-מימוש זכויות רפואיות ? מחפשים עורך דין ביטוח לאומי ?

פנו אלינו ואנו ב-משרד עורכי דין מלכא ושות' נדאג ללוות אתכם בתהליך מול המוסד לביטוח לאומי בכדי שתוכלו לממש את הזכויות הרפואיות שאליהם אתם זכאים ע"פ חוק.

אנו נמלא את הטפסים מביטוח לאומי, נאסוף את המסמכים הרפואיים הנדרשים, נשלח אתכם במידת הצורך בלבד לרופא מומלץ בהתאם לסוג הפגיעה וכו'.

עורכי הדין ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות' נותנים מענה במגוון רחב של תחומים.

למשרדנו יש סניף ראשי בחיפה ושלוחות בתל אביב, עפולה וטבריה אך אנו מעניק מענה וליווי משפטי ללקוחות מכל הארץ מהצפון ועד הדרום.

ניתן למצוא ברחבי האתר עוד תחומים משפטיים רבים כמו: ביטוח לאומי, דיני עבודה,דיני משפחה ועוד רבים אחרים.

בכל אחד מהתחומים עורכי הדין שלנו נותנים ליווי משפטי צמוד לכל לקוח ולקוח.

לפרטים ומידע נוסף על נושא מימוש זכויות רפואיות ו/או תחום ביטוח לאומי הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס , או התקשרו: 1-700-702-755.

מאמרים מימוש זכויות רפואיות & ביטוח לאומי > מאמרים אחרונים

עורך דין מע"מ – מה כדאי לדעת?

ניווט בנוף המורכב של מס ערך מוסף (מע"מ) עלול להפוך למשימה מרתיעה עבור אנשים פרטיים ועסקים כאחד. המורכבות והתקנות סביב נושא המע"מ מחייבות מומחיות של איש מקצוע מיוחד, כלומר עורך דין מע"מ. למומלצים משפטיים מסוג זה יש את הידע והניסיון

הלכת השוויון בנטל המזונות על מי חלה ההלכה 

הלכת השוויון בנטל המזונות על מי חלה ההלכה מאמר מקצועי העונה על שאלות נפוצות בעניין מזונות לייעוץ משפטי ללא התחייבות בתחום גירושין ודיני משפחה. התקשרו אלינו 1-700-702-755! הלכת השוויון בנטל המזונות? פס"ד 919/15 כפי שמוכר בקרב עורכי הדין כ"הלכת השוויון

  • עורך דין חדלות פירעון

עורך דין מיסים

משרד עו״ד מלכא ושות׳ הינו משרד עו״ד בוטיק, בעל מחלקה ייעודית הכוללת עורכי דין המתעסקים בדיני מיסים, בייצוג נישומים מול רשויות המס, בין אם במסגרת חקירות שהרשויות מנהלות כנגד הנישומים ובין אם בהליכים משפטיים מול רשויות המס. למשרדנו עיסוק הן

  • עורך דין לחוזה שכירות

עורך דין לחוזה שכירות

משרד עוה״ד מלכא ושות׳ מתעסק בתחום הנדל״ן והמקרקעין מצד אחד ובדיני החוזים מן הצד האחר ובמשרדנו תמצאו נישה ייחודית שעניינה הסכמי שכירות לכלל המגזרים. משרדנו מייצג משכירים ושוכרים בעסקאות שכירות פשוטות וסבוכות כאחד, בין אם במגזר הפרטי ובין אם במגזר

  • ביטול עסקה במיסוי מקרקעין

ביטול עסקה במיסוי מקרקעין

במקרים בהם פונה צד לעסקת מקרקעין ומבקש להכיר בביטול עסקה בשל נסיבות של הפרת הסכם כדוגמא אי תשלום מלוא התמורה נאלץ הצד אשר ביקש את ביטול העסקה לנסות ולשכנע גם את מיסוי מקרקעין בביטול העסקה מאחר ולא מדובר בעניין הנעשה באופן אוטומטי. השאלה העולה במאמר זה מה קורה לאחר שחלפו שנים מאת דיווח העסקה ועד לביטולה בפועל.