מאמר על עורך דין לתביעות נגד ביטוח לאומי

לייעוץ משפטי ללא התחייבות בתחום המקרקעין

התקשרו אלינו 1-700-702-755!

 

על הגשת תביעה לביטוח לאומי עם עורך דין

נפגעתם במהלך העבודה ואתם עומדים להגיש תביעה לביטוח הלאומי? החברה בה אתם עובדים פושטת רגל ותאם מבקשים להגיש תביעת חוב של עובדים לביטוח לאומי? בכדי להפוך את ההליך ליותר פשוט, וכדי לממש את מלוא הזכויות שלכם ולקבל את מירב הפיצויים שמגיעים לכם כחוק, מומלץ להגיש תביעות לביטוח לאומי עם ליווי וסיוע של עורך דין העוסק בתחום.

 

סוגי תביעות מול ביטוח לאומי

יש לדעת כי ניתן להגיש תביעה לביטוח לאומי במגוון מקרים, הנפוצים שבהם כוללים:

 • תאונת עבודה: הגשת תביעה לביטוח לאומי אפשרית אם נפגעתם במהלך עבודתכם או בדרך אליה או ממנה, כאשר סוג הפיצויים וקביעת דרגת הנכות נקבעים בהתאם לחומרת הפגיעה והשפעתה על כושר השתכרותכם.
 • מחלה: אם חליתם במחלה קשה או כרונית שגורמת לירידה משמעותית בכושר השתכרותכם, ייתכן שתהיו זכאים לקצבת נכות כללית, כאשר גובה הקצבה נקבע בהתאם לדרגת הנכות הרפואית, גיל, הכנסה ותקופת הביטוח שלכם.
 • אבטלה: אם איבדת את עבודתכם ואינכם מצליחים למצוא עבודה חדשה, ייתכן שתהיו זכאים לדמי אבטלה, כאשר גובה דמי האבטלה נקבע בהתאם לשכר האחרון ותקופת עבודתכם.
 • הריון ולידה: נשים בהריון זכאיות לדמי לידה מהביטוח לאומי, כאשר גובה דמי הלידה נקבע בהתאם לשכרן האחרון ותקופת עבודתן.
 • ילדים: הורים לילדים זכאים למגוון גמלאות מהביטוח לאומי, כגון קצבת ילדים, דמי הבראה, מענק לידה ועוד, כאשר גובה הגמלאות נקבע בהתאם לגיל הילדים, מספר הילדים והכנסת ההורים.
 • קשישים: קשישים זכאים למגוון גמלאות מהביטוח לאומי, כגון קצבת זקנה, קצבת שאירים, סיעוד ועוד, כאשר גובה הגמלאות נקבע בהתאם לגיל, מצב בריאותי, הכנסה ותקופת הביטוח.
 • מוגבלויות: אנשים עם מוגבלויות זכאים למגוון גמלאות מהביטוח לאומי, כגון קצבת נכות, שירותי שיקום והכשרה מקצועית ועוד. גובה הגמלה נקבע בהתאם לחומרת המוגבלות, גיל, הכנסה ותקופת הביטוח.

 

חשיבות הגשת תביעה לביטוח לאומי עם עורך דין

מבקשים להגיש תביעה לביטוח לאומי? בכל הקשור אל ביטוח לאומי, תביעות עלולות להוות תהליך מורכב וארוך. אי לכך, מומלץ לבצע תביעות אלו עם סיוע של עו ד תביעות ביטוח לאומי.

סיוע של עורך דין לתביעת ביטוח לאומי מומלץ בגין מספר סיבות עיקריות:

 • ידע מקצועי: עו ד תביעות נגד ביטוח לאומי מכיר היטב את החוקים, התקנות והנהלים של הביטוח לאומי, ויכול לסייע לכם להגיש תביעה נכונה ומקצועית. עורך הדין יודע אילו מסמכים נדרשים, כיצד למלא את הטפסים ואיך להציג את הראיות בצורה הטובה ביותר.
 • ניסיון: עורך דין תביעה נגד ביטוח לאומי בעל ניסיון רב בייצוג תובעים, מכיר את הטקטיקות והגישות של הביטוח לאומי ויודע כיצד להתמודד איתן. לכן הוא יכול להגן על זכויותיכם ולדאוג שתקבלו את מלוא הפיצויים המגיעים לכם.
 • ייעוץ ותמיכה: קבלת דמי תביעה לביטוח לאומי כרוכה בהליך מורכב, מלחיץ ומתסכל. עורך דין לתביעות ביטוח לאומי יכול לספק לכם ייעוץ ותמיכה לאורך כל התהליך, ולעזור לכם להתמודד עם אתגרי הבירוקרטיה.
 • הגדלת הסיכויים להצלחה: הניסון מראה כי לאנשים שמיוצגים על ידי עורך דין תביעות ביטוח לאומי יש סיכויים גבוהים יותר לאישור התביעה. עורך הדין יכול בהחלט להגדיל את הסיכויים שתקבלו את הפיצויים המגיעים לכם, ובסכום הגבוה ביותר.
 • חסכון בזמן ובכסף: הגשת תביעה לביטוח לאומי יכולה לקחת זמן רב ולגרום להוצאות כספיות. עורך דין יכול לחסוך לכם זמן ומאמץ, ולטפל בכל ההליכים הבירוקרטיים עבורכם.

 

מתי כדאי להיעזר בעורך דין ביטוח לאומי?

מומלץ להיעזר בשירותי עורך דין תביעות נגד ביטוח לאומי בכל מקרה שבו אתם מגישים תביעה לביטוח לאומי. כמו כן, סיוע זה של עוד ביטוח לאומי מאוד מומלץ במקרים של תביעות מורכבות כמו תביעות נכות, תביעות תאונות עבודה, תביעת חוב עובדים ותביעות רשלנות רפואית.

גם אם תביעתכם נדחתה על ידי הביטוח לאומי או קבלתם פיצויים בסכום שאינו מספק אתכם, כדאי להתייעץ עם עורך דין לפני הגשת ערעור. ובכל מקרה, אם אינכם מכירים את החוקים והנהלים של הביטוח לאומי, מומלץ להיעזר בעורך דין שיש לו ניסיון רב בנושא.

 

הגשת תביעת חוב עובדים ביטוח לאומי

סוגי תביעות נגד ביטוח לאומי כוללים גם תביעת חוב עובדים. מדובר בתביעה שמגישים עובדים כנגד מעסיקים במקרים בהם המעסיק נקלע לקשיים כלכליים ואינו מסוגל לשלם להם את שכרם או פיצויי פיטורין. במקרים אלו, הביטוח הלאומי משמש כ"כיסוי ביטוחי" וניתן להגיש דרכו תביעה לקבלת תשלום.

ניתן להגיש תביעת חוב עובדים במקרים של פשיטת רגל, כאשר ניתן צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון (פשיטת רגל) כנגד המעסיק, וכן בעת פירוק חברה, כאשר ניתן צו פירוק כנגד המעסיק, וגם במקרה של צו לפתיחת הליכים, כאשר ניתן צו לפתיחת הליכים כנגד המעסיק לפי חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ח-2018.

הגשת תביעת חוב עובדים יכול להגיש כל עובד שהועסק על ידי המעסיק, לרבות עובדים קבועים, עובדים זמניים, עובדים שכירים ועובדים עצמאיים. תביעות אלו מומלץ להגיש עם סיוע ולווי של עורך דין ביטוח לאומי על מנת להגדיל את הסיכויים להצלחה.

 

עורך דין תביעות נגד ביטוח לאומי

מלכא ושות' משרד עורכי דין עורך דין ביטוח לאומי

משרד עו"ד דין מומלץ לתביעות ביטוח לאומי

עומדים בפני תביעת המוסד לביטוח לאומי? מחפשים עו"ד מקצועי ומומלץ שילווה אתכם בהליך? כדאי לכם ליצור קשר עם משרד עורכי דין מלכא ושות' הנושא בניסיון רב שנים בתביעות נגד הביטוח הלאומי מכל סוג, בין אם מדובר בתאונות עבודה, תביעת חוב לעובדים, תביעת נכות ועוד. הליווי כולל ייצוג מקצועי בתביעה, לרבות במידת הצורך הוכחת זכויות רפואיות. כל זאת במטרה שתקבלו את מלוא הפיצוי או הקצבה שמגיעים לכם מביטוח לאומי.

 

לשירותי עורך דין ביטוח לאומי ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרד עורכי דין מלכא ושות' בטלפון  1-700-702-755

5/5 - (23 הצבעות)