עורך דין דיני בנקאות – הקדמה

עורך דין דיני בנקאות

עורך דין דיני בנקאות

עורך דין דיני בנקאות היינו עורך דין שמטפל בנושא דיני בנקאות מול גופים חזקים קרי הבנקים.

כידוע המערכת הבנקאית תמיד הייתה שולטת בצורה ניכרת על חיי היומיום של הפרט ובשל החברה כולה.

כידוע לעתים קרובות פועל הבנק באופן כוחני, תוך כדי רמיסת זכויות הלקוחות אשר ברובם המכריע לא מכירים את החוק, את התהליך המשפטי ואת הפסיקה של בית המשפט ולכן יש לבדוק את זכויותיכם בחוק בתחום דיני בנקאות.

דיני בנקאות הינו אחד מיני תחומים הקשורים במישרין להוצאה לפועל, עם זאת מדובר בתחום רחב ומורכב במיוחד לאור העובדה שמדובר בגופים פיננסיים המיוצגים ע”י מיטב עורכי הדין או לחילופין אפשר לומר ע”י סוללת עורכי דין לכן אנו ממליצים לכם לשכור משרד עורכי דין דיני בנקאות בכדי שתוכלו להתמודד בהצלחה מרובה מול סוללת עורכי דין של הבנקים.

חשוב לזכור: שכמעט כל משפחה נזקק לשירותי בנק למתן הלוואה, ישנם מקרים רבים שלוקח ההלוואה נקלע למשבר כלכלי אשר לבסוף מוביל לתביעה משפטית של הבנק, שבשלב מתקדם יותר יכול להוביל להוצאה לפועל.

לכן חשוב מאוד לבחור בעורך דין המתמחה במשכנתאות ובהסדר מול הבנקים כאשר ישנה בעיה משפטית מול הבנקים , זכרו שעורך דין דיני בנקאות זאת מילה נרדפת לעורך דין בנקים!

עורך דין דיני בנקאות – הקשר לעורך דין הוצאה לפועל

משרד עורך דין דיני בנקאות

משרד עורך דין דיני בנקאות


דיני בנקאות היינו הליך הקשור במישרין כפי שציינו קודם לתחום הוצאה לפועל, לכן ישנה עדיפות בבחירת עורך דין דיני בנקאות שהוא גם עורך דין הוצאה לפועל.

ההליך בדיני בנקאות משמש אדם לשם מימוש פסק דין שניתן לטובתו על ידי בית המשפט או בית דין המוסמך לכך, וכן למימוש מסמכים המקנים זכויות כספיות שתוקפן דומה לתוקפו של פסק דין.

כגון: שטר משכנתא, המחאה או שטר חוב. 

מסמכים מסוג זה מקנים לרוב זכות לקבלת סכום כסף, אך לעתים מדובר בסעד מורכב יותר, כגון סילוק יד מדירה.

עורך דין דיני בנקאות – מה עושים במקרה של תביעה של בנקים?

משרד עורכי דין דיני בנקאות

משרד עורכי דין דיני בנקאות

התעוררתם בוקר אחד וקיבלתם מכתב תביעה מבנק העוסק בדיני בנקאות ועכשיו אתם “אובדי עצות”.

השאלות מתחילות לצוץ ובניהם השאלה המרכזית: כיצד נפעל במצב זה? ראשית אתם חייבים לשכור עורך דין דיני בנקאות וכפי שרשמנו קודם ישנה עדיפות ברורה לעורך דין שהוא גם עורך דין הוצאה לפועל.

כאשר בית המשפט מקבל את מסמכי הבנק הוא רואה בהם כראייה מאוד חזקה ומאוד קשה לסתור אותה, מפני שהחוב כמעט ודאי, במרבית המקרים הבנק מגיש את התביעה בסדר דין מקוצר.

בכדי להסביר את הנושא ככל הניתן חשוב להסביר מהו סדר דין מקוצר: היינו הליך המאפשר זכות להגיש כתב הגנה, הוא אינו מתבצע אוטומטית, ולכן יש לבקש בקשת רשות להתגונן.
תמיד מומלץ להגיש בקשת רשות להתגונן מכיוון שניתן למשוך זמן יקר בכדי לנסות להגיע להסדר מול הבנק וגם בשל העובדה שאם לא תבוצע בקשה זו, יתקבל הפסק דין לטובת הבנק ויאפשר לו לפנות ישירות להליכי גביה בנושא הוצאה לפועל ושם מצבכם יהיה גרוע בהרבה.

חשוב מאוד לשכור עורך דין דיני בנקאות במהירות בכדי שתוכלו לפעול בצורה הנכונה עם עורכי הדין המומחים בתחום דיני בנקאות ויכולים להעניק מהמקצועיות, הידע והניסיון שלהם למען הצלחתכם מול הבנקים.

 עורך דין דיני בנקאות – מי אנחנו?

ליווי חייבים וערבים נגד בנקים

ליווי חייבים וערבים נגד בנקים.

באזור זה תמצאו מאמרים בנוגע לדיני הבנקאות וכן המלצות ודרכים למציאת פתרונות להסדר החובות מול הבנקים.

המאמרים נועדו לתת רקע לחייבים הנתקלים בכל בעיה במגוון נושאים: ריביות, משכנתא, ערבויות, הלוואות, סיכונים פיננסיים ועוד…

דיני הבנקאות הינו נושא מורכב במיוחד בו הצליח משרדנו לא פעם לייצר הסדר משמעותי לערבים בו למעשה “ניצלו” חייהם מקריסה כלכלית, וכל זאת באמצעות פריצה בהסדר או במנגנון אותו ניסה הבנק לנצל לטובתו מבלי לנהוג בדרך המקובלת ואשר הונחתה פעמים רבות אם באמצעות המפקח על הבנקים ואם באמצעות פסיקה רחבה שניתנה לאורך השנים ע”י בתי המשפט השונים.

דיני בנקאות - משרד עורכי דין מלכא ושות'

מלכא ושות’ עו”ד דיני בנקאות

משרד עורכי דין מלכא ושות’ מתמחה בייצוג חייבים וערבים – מי אנחנו?

מחפשים עורך דין דיני בנקאות ? פנו אלינו ואנו ב-משרד עורכי דין מלכא ושותבגלל העיסוק שלנו בנושא דיני בנקאות אנו משרד עורכי דין דיני בנקאות או חברת עורכי דין דיני בנקאות.

אנו נדאג ללוות אתכם בתהליך מול הבנק, אנו נאסוף ונמלא את המסמכים הרלוונטיים ונתחיל בהליך המשפטי מול הבנק תוך כדי הגשת כתב הגנה מלא בהתאם לסוג התביעה.

עורכי הדין ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות‘ נותנים מענה במגוון רחב של תחומים, למשרדנו יש סניף ראשי בחיפה ושלוחות בתל אביב, טבריה ועפולה אך משרד עורכי הדין מעניק מענה וליווי משפטי ללקוחות מכל הארץ, מהצפון ועד הדרום.

ניתן למצוא ברחבי האתר עוד תחומים משפטיים רבים כמו: תעבורה ושכרות, דיני מיסים, מקרקעין ונדל”ן, ביטוח לאומי ועוד רבים אחרים, בכל אחד מהתחומים עורכי הדין שלנו נותנים ליווי משפטי צמוד לכל לקוח ולקוח.

לפרטים ומידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס , או התקשרו: 1-700-702-755.

עורך דין דיני בנקאות / עורך דין בנקים – מאמרים אחרונים:

  • חדלות פירעון לא מה שחשבנו - טור דעה מעורך דין פשיטת רגל

דעה! חדלות פירעון לא מה שחשבנו!

מאמר זה מעניק דעה כללית לגבי התפתחות הליך חדלות הפרעון כאשר נעשים ניסיונות להניח את כל התיקים בסוג קבוע של משבצת דבר זה מעולם לא יכול לעבוד מבלי לפגוע בצורה נחרצת בזכויות החייבים, ראוי לזכור כי כל תיק ותיק מקבל משמעות משלו, אין כמעט מקרה שדומה במלואו למקרה אחר ועל-כן קיימת חשיבות בהבנת המהלכים שנעשים בהליך החדש.

עורך דין דיני בנקאות - מאמרים משפטיים