עורך דין בנקים – תביעות נגד בנקים

עורך דין בנקים - תביעות נגד בנקים

עורך דין בנקים

עורך דין בנקים היינו עורך דין שמטפל בנושא דיני בנקאות מול הבנקים.

משרד עורכי דין מלכא ושות’ מתמחה בתחום הבנקאות ומייצג גופים, חברות ואנשים פרטיים מול המערכת הבנקאית.

המשרד מייצג לקוחות בתביעות נגד בנקים, בין שנתבעו ע”י הבנקים ובין שהחליטו לתבוע את הבנקים בגין נזקים שנגרמו להם כגון:

  • חייבים בנושאי משכנתאות – התגוננות בפני מימוש בתי מגורים ונכסי מקרקעין.
  • ניירות ערך – ייעוץ מטעה על ידי הבנקים ללקוחות וביצוע פעולות שגויות ע”י הבנקים שמובילות להפסדים כספיים.
  • תביעות רשלנות כנגד הבנקים – פעילויות שגויות שגרמו לאובדן כספים ללקוחות הבנק.
  • תביעות ייצוגיות כנגד הבנקים  פעילויות שגויות של הבנקים שגורמים לתביעה נגד הבנקים של מס’ לקוחות שקרתה להם אותה שגייה , כלומר השגיאה אינה יחידה במינה ואולי יכולה להוכיח  לכאורה דפוס פעולה כלשהו של הבנקים שבהם קרו אותם פעילויות שגויות שפגעו מבחינה כלכלית בלקוחות.
  • הגבלת חשבונות – התמודדות מול הבנקים בענייני שיקים / צ’קים ללא כיסוי.
  • תביעות כספיות – התגוננות בפני תביעות כספיות שהוגשו ע”י הבנקים ובנוסף הגשת תביעות בעקבות נזקים שנגרמו ללקוחות של אותם בנקים.
  • חישובי ריבית שגויים – טעויות של הבנק בחישובי הריבית ללקוח שגרמו כמובן להפסדים כספיים ללקוחות ובצד ההפוך לרווחים גדולים יותר של הבנק.
  • צ’קים ושטרות – התנגדות לביצוע שטרות בהוצאה לפועל (מומלץ לקרוא מאמרים באתר בנושא זה).
  • עיכוב הליכים בהוצאה לפועל – למידע נוסף בנושא זה מומלץ להיכנס לעמוד בתחום הוצאה לפועל.

ישנם נושאים נוספים שבהם עורך דין בנקים ממשרד עורכי דין מלכא ושות’ מתעסק והם: חשבון בנק מוגבלחובות לבנקים וכו’.

עורך דין בנקים - עורך דין לענייני בנקים

עורכי דין בנקים

עורך דין בנקים – טיפול בחייבים:

משרד עורכי דין מלכא ושות’ מציע פתרונות שונים ומגוונים לטיפול בחייבים שנקלעו לחובות מול הבנקים, אנו מאמינים שלכל חייב פתרון ייחודי שמתאים לאופיו ולמצבו הכלכלי ולמצבו האישי.

בעיות מסוג זה יכולות להיפתר על ידי הסדרי חוב עם הבנקים, התגוננות מפני תביעה בנקאית, בדיקת חשבונות הבנק, הסכמי מסגרות האשראי, תנאי הלוואות וריביות וכו’.

במקרה שהבנק הגביל לך את החשבון, ביכולתנו להגיש ערעור הגבלה, ולמנוע הגבלת החשבון, קבלת צו מניעה ויכולת להמשיך לפעול בחשבון וניהול העסק ובכך למנוע את אובדן ההכנסות העתידי בעקבות הגבלת חשבון הבנק.

במקרים שבהם לקוח נקלע למשבר אישי ובשל כך אינו מסוגל לשלם את תשלומי המשכנתא דבר העלול לגרום למינוי כונס נכסים על דירת המגורים שלך ו/או שיוציאו לך צו פינוי מדירת מגורים.

משרד עורכי דין מלכא ושות’ מאמין שכל מקרה לגופו, למשרדנו ניסיון רב שנים בהכוונה, תמיכה, ליווי והדרכה.

בנוסף משרדנו יודע איך לנהל תביעות נגד בנקים ולמצוא פתרונות לבעיות שנגרמו בעקבות חתימה על ערבות.

משרדנו מייצג לקוחות שנקלעו לחובות בנקים ונושים לרבות כינוסי בתים ונכסים, לרבות תביעות הוצל”פ, פינויים עקב משכנתא, חישובי ריביות ופשרות עם בנקים.

חשוב לזכור: אנו יודעים כי החשש הוא עצום, ולעתים נראה שאין מוצא, אנו מאמינים כי בעזרת טיפול נכון ומקצועי ע”י עורכי דין בנקים שמתעסקים בהליכים/תביעות מסוג זה מידי יום, ניתן לפתור כל בעיה בהתאם ליכולות האישיות והכלכליות.

עורך דין בנקים / תביעת נגד בנקים – לסיכום:

עורך דין בנקים - תביעות מול הבנק

עורך דין תביעות נגד בנקים

תביעות בנקים אינן נדירות ואף סיכויי ההצלחה בהן גבוהים במידה ויש עילת תביעה אמיתית.

תביעות נגד בנקים אפשריות מכיוון שלבנקים בניגוד לחברות מסחריות אחרות ישנם חובות ציבוריות – חובת זהירות וחובות אמון.
לבנקים יש חובת אמון ראשונית כלפי הלקוחות שלהם, חובה שקודמת אפילו לחובתם לבעלים של הבנק, ולכן בעת הגשת תביעות בנקים, בית המשפט יבדוק את האחריות וחובת הבנק, באור שונה מאשר היה בודק ובוחן חברה מסחרית.

ישנם מס’ חובות המוטלות על הבנקים ע”פ חוק והם : חובת האמון של הבנקים, חובה ציבורית של הבנק כלפי הלקוחות שלו , חובה לשמור על האינטרסים של הלקוחות שלו , חובתו של הבנק להיות זהיר , תום לב במתן אשראי ללקוחות , חובות בנושא חוזיות ורשלנות הבנקים , וחובה חשובה מאוד היא שקיפות משמע שאסור לבנק להסתיר מידע חיוני במהלך משא ומתן בין הבנק ללקוחות שלו בכדי שיחתמו על חוזה מול הבנק.

עורך דין בנקים - משרד עורכי דין מלכא ושות'

מלכא ושות’ עו”ד בנקים

משרד עורכי דין מלכא ושות’ עורך דין נגד בנקים – מי אנחנו?

מחפשים עורך דין בנקים ? פנו אלינו ואנו ב-משרד עורכי דין מלכא ושות‘ נדאג ללוות אתכם בתביעה מול הבנק או בתהליך כלשהו מול הבנקים, אנו נאסוף ונמלא את המסמכים הרלוונטיים ונתחיל בהליך המשפטי מול הבנק תוך כדי הגשת כתב הגנה מלא בהתאם לסוג התביעה ובנוסף ננקט בהליכים נוספים בהתאם למקרה שלכם הרי כל מקרה לגופו.

עורכי הדין ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות‘ נותנים מענה במגוון רחב של תחומים, למשרדנו יש סניף ראשי בחיפה ושלוחות בתל אביב, עפולה וטבריה אך אנו נותנים מענה וליווי משפטי ללקוחות מכל הארץ, מצפון ועד דרום.

ניתן למצוא ברחבי האתר עוד תחומים משפטיים רבים כמו: פשיטות רגל, דיני בנקים, הוצאה לפועל, ביטוח לאומי ועוד רבים אחרים, בכל אחד מהתחומים עורכי הדין שלנו נותנים ליווי משפטי צמוד לכל לקוח ולקוח.

לפרטים ומידע נוסף בנושא תביעות נגד בנקים הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס , או התקשרו: 1-700-702-755.

תביעות נגד בנקים / עורך דין בנקים – מאמרים אחרונים:

  • סירוב בנק לכבד שיקים

סירוב בנק לכבד שיקים

למשרדנו פונים לקוחות פרטיים ועסקיים רבים אשר נקלעו למצב בו הבנק מסרב לכבד המחאות שלהם והם נמצאים בסכנת הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי. לא למותר לציין כי הגבלת החשבון עשויה להביא לקריסת עסק ולהסתבכות כלכלית שכמעט בלתי אפשרי להתמודד עימה. להמשך הקריאה... סירוב בנק לכבד שיקים

עורך דין בנקים - מאמרים משפטיים

שתפו את מלכא ושות' משרד עורכי דין