מקרקעין / מכר דירות – הקדמה:

מלכא ושות' משרד עורכי דין עוסק רבות ברכישת ו/או מכירת נדל"ן, אשר טומן בחובו דירות יד ראשונה מקבלן, דירות יד שנייה וכן מגרשים להקמת בית חלומות.

משרדנו מלווה עשרות לקוחות חדשים בכל חודש ומעניק מענה בענייני מקרקעין בכל רחבי הארץ מרמת הגולן ועד אילת. יש לציין כי לאחר נפילת חפציבה למדו לקוחות רבים כי היה עליהם לקחת עו"ד משלהם ולא להסתמך על עו"ד של הקבלן ו/או של הצד השני שמוכר את הדירה ו/או המקרקעין.

לא מן המותר אציין כי רכישת דירה הינה אחת מהפעולות היקרות ביותר אשר מבוצעות ע"י מרבית האזרחים ועל-כן זהו לא המקום לחסוך בכמה אלפי שקלים.

עורכי הדין במשרדנו יסיעו לכם להקטין את תשלום המס הדרוש, בעת רכישת דירה ובכך יחסכו תשלום מיותר וימנעו מצבים לא נוחים העלולים להתפתח בעתיד, דבר שלבטח יגדיל את הוצאותיכם בדבר התנהלות אל מול רשויות המס.

כמו-כן משרדנו מלווה הן יזמים והן דיירים ואף מארגנים בהליכי התחדשות עירונית.

תחומים במקרקעין בהם מתעסק עורך דין ממשרד מלכא ושות' משרד עורכי דין:

עורך דין רכישת / מכירת דירה

במשרד עורכי הדין מלכא ושות' מלווים עסקאות מכירה ורכישה של נכסים בכל רחבי הארץ.

בנוסף משרדנו מעניק ליווי מקצועי בתחשיב המס ואף נותן המלצות ללקוחותיו כיצד לפעול נכון כדי לחסוך במס.

עורך דין התחדשות עירונית

במשרד עורכי הדין מלכא ושות' מלווים דיירים / יזמים / מרגנים בתחום ההתחדשות העירונית

משרדנו מעניק ליווי בפינוי בינוי –  תמ"א 38 – שיפוץ מבנים ועוד…

 עורך דין ליווי וייצוג דיירים בהליכי התחדשות עירונית

מלכא ושות' משרד עורכי דין מייצג ומלווה דיירים בהתחדשות עירונית תוך כדי ליווי צמוד ומקצועי ומתן מענה לצורכי הוועד והדיירים

ליווי דיירים וייצוגם מצריך ידע והבנה במגוון תחומים החל מחוק החוזים – תביעות נגד קבלנים – ועוד…

מקרקעין / מכר דירות – מאמרים אחרונים:

  • ביטול עסקה במיסוי מקרקעין

ביטול עסקה במיסוי מקרקעין

במקרים בהם פונה צד לעסקת מקרקעין ומבקש להכיר בביטול עסקה בשל נסיבות של הפרת הסכם כדוגמא אי תשלום מלוא התמורה נאלץ הצד אשר ביקש את ביטול העסקה לנסות ולשכנע גם את מיסוי מקרקעין בביטול העסקה מאחר ולא מדובר בעניין הנעשה באופן אוטומטי. השאלה העולה במאמר זה מה קורה לאחר שחלפו שנים מאת דיווח העסקה ועד לביטולה בפועל.

  • פינוי מושכר עורך דין | פינוי מושכר כל מה שצריך לדעת

פינוי מושכר – השוכרים לא מוכנים לפנות את הדירה?

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר השוכרים שלא מוכנים או לא רוצים לפנות את הדירה. משרדנו ייצג לאחרונה בעלת דירה אשר השכירה את דירתה לשוכרים ששילמו את דמי השכירות באופן לא מסודר ויותר מכך סירבו לפניותיה של בעלת הדירה לסיים את ההתקשרות.

רישום דירה אשר נרכשה בשנות ה-70

משרדנו ייצג לאחרונה לקוחה אשר רכשה עם בן זוגה דירה בשנות השבעים מחברה קבלנית. המבקשת גידלה יחד עם בן זוגה את ילדיה בדירה משך שנים רבות וכמובן נהגה לשלם את מלוא התשלומים החילם על הדירה, כגון ארנונה, מים חשמל וכיו"ב. בשנים האחרונות נודע למבקשת כי היא ובן זוגה אינם רשומים כבעלי הדירה בלשכת רישום מקרקעין, דבר שכמובן ימנע את מכירת הדירה לעתיד לבוא.

מאמרים מקרקעין / מכר דירות

שתף ברשתות החברתיות