מקרקעין / מכר דירות – הקדמה:

מלכא ושות' משרד עורכי דין עוסק רבות ברכישת ו/או מכירת נדל"ן, אשר טומן בחובו דירות יד ראשונה מקבלן, דירות יד שנייה וכן מגרשים להקמת בית חלומות.

משרדנו מלווה עשרות לקוחות חדשים בכל חודש ומעניק מענה בענייני מקרקעין בכל רחבי הארץ מרמת הגולן ועד אילת. יש לציין כי לאחר נפילת חפציבה למדו לקוחות רבים כי היה עליהם לקחת עו"ד משלהם ולא להסתמך על עו"ד של הקבלן ו/או של הצד השני שמוכר את הדירה ו/או המקרקעין.

לא מן המותר אציין כי רכישת דירה הינה אחת מהפעולות היקרות ביותר אשר מבוצעות ע"י מרבית האזרחים ועל-כן זהו לא המקום לחסוך בכמה אלפי שקלים.

עורכי הדין במשרדנו יסיעו לכם להקטין את תשלום המס הדרוש, בעת רכישת דירה ובכך יחסכו תשלום מיותר וימנעו מצבים לא נוחים העלולים להתפתח בעתיד, דבר שלבטח יגדיל את הוצאותיכם בדבר התנהלות אל מול רשויות המס.

כמו-כן משרדנו מלווה הן יזמים והן דיירים ואף מארגנים בהליכי התחדשות עירונית.

תחומים במקרקעין בהם מתעסק עורך דין ממשרד מלכא ושות' משרד עורכי דין:

עורך דין רכישת / מכירת דירה

במשרד עורכי הדין מלכא ושות' מלווים עסקאות מכירה ורכישה של נכסים בכל רחבי הארץ.

בנוסף משרדנו מעניק ליווי מקצועי בתחשיב המס ואף נותן המלצות ללקוחותיו כיצד לפעול נכון כדי לחסוך במס.

עורך דין התחדשות עירונית

במשרד עורכי הדין מלכא ושות' מלווים דיירים / יזמים / מרגנים בתחום ההתחדשות העירונית

משרדנו מעניק ליווי בפינוי בינוי –  תמ"א 38 – שיפוץ מבנים ועוד…

 עורך דין ליווי וייצוג דיירים בהליכי התחדשות עירונית

מלכא ושות' משרד עורכי דין מייצג ומלווה דיירים בהתחדשות עירונית תוך כדי ליווי צמוד ומקצועי ומתן מענה לצורכי הוועד והדיירים

ליווי דיירים וייצוגם מצריך ידע והבנה במגוון תחומים החל מחוק החוזים – תביעות נגד קבלנים – ועוד…

מקרקעין / מכר דירות – מאמרים אחרונים:

  • דייר סרבן - עורך דין התחדשות עירונית

לא כל טענת סירוב להתחדשות עירונית נחשבת כדייר סרבן

לפנינו מאמר בעניין סוגיה הנוגעת להתחדשות עירונית - תביעת "דייר סרבן" על פי חוק פינוי ובינוי (עידוד מיזמי פינוי ובינוי), התשס"ו-2006 (להלן: "החוק"). ת"א (מחוזי חיפה) 58035-01-23 חיה ספיר ואח' נ' ויקטור אמר ואח' (פורסם בנבו) נדונה שאלה משפטית חשובה שמתגלה לא פעם בעסקאות מקרקעין והנוגעת לביצוע הסכם מקרקעין למראית עין.

  • עורך דין מקרקעין חוזה למראית עין

פסק דין חשוב במקרקעין – ביטול הסכם במקרקעין שנערך למראית עין

מאמר מקרקעין – ביטול הסכם במקרקעין שנערך למראית עין לייעוץ משפטי ללא התחייבות בתחום המקרקעין התקשרו אלינו 1-700-702-755! ביטול הסכם שנערך במכירת נכס ומטרתו להונות את רשויות המס: לפנינו ערעור על פסק דינו של בית המשפט המחוזי מרכז-לוד (כב' השופטת

  • עורך דין לחוזה שכירות

עורך דין לחוזה שכירות

משרד עוה״ד מלכא ושות׳ מתעסק בתחום הנדל״ן והמקרקעין מצד אחד ובדיני החוזים מן הצד האחר ובמשרדנו תמצאו נישה ייחודית שעניינה הסכמי שכירות לכלל המגזרים. משרדנו מייצג משכירים ושוכרים בעסקאות שכירות פשוטות וסבוכות כאחד, בין אם במגזר הפרטי ובין אם במגזר

  • הסכם שכירות

ביטול עסקה במיסוי מקרקעין

במקרים בהם פונה צד לעסקת מקרקעין ומבקש להכיר בביטול עסקה בשל נסיבות של הפרת הסכם כדוגמא אי תשלום מלוא התמורה נאלץ הצד אשר ביקש את ביטול העסקה לנסות ולשכנע גם את מיסוי מקרקעין בביטול העסקה מאחר ולא מדובר בעניין הנעשה באופן אוטומטי. השאלה העולה במאמר זה מה קורה לאחר שחלפו שנים מאת דיווח העסקה ועד לביטולה בפועל.

מאמרים מקרקעין / מכר דירות

שתף ברשתות החברתיות