משרד עו״ד מלכא ושות׳ הינו משרד עו״ד בוטיק, בעל מחלקה ייעודית הכוללת עורכי דין המתעסקים בדיני מיסים, בייצוג נישומים מול רשויות המס, בין אם במסגרת חקירות שהרשויות מנהלות כנגד הנישומים ובין אם בהליכים משפטיים מול רשויות המס. למשרדנו עיסוק הן בהיבטים הפליליים של דיני המיסים ובין בהיבטים האזרחיים והמנהליים שלהם. משרד עו״ד מלכא ושות׳ עוסק בדיני מיסים שנים רבות, ויש לנו עיסוק ייחודית בתחום מורכב וסבוך זה. בין יתר התמחויות משרדנו אנו עוסקים בביקורות מס הכנסה, בדיוני שומה, ערעורי מיסים בערכאות שיפוט, פסילת ספרים, תביעות משפטיות ועוד. 

עורך דין מיסים לצורך ייצוג מול רשויות המס

אם נדרשתם להגיע לחקירה ברשויות המס, אם הוגש כנגדכם כתב אישום פלילי או אתם סתם זקוקים לליווי מול רשויות המס השונות כדוגמת – מע״מ, מס הכנסה או מס רכוש, אתם ככל הנראה זקוקים לעורך דין מיסים. נדגיש כי ככל ואתם סבורים שמתנהלת כנגדכם או כנגד העסק שבבעלותכם חקירה מטעם רשויות המס, מומלץ לפנות לייעוץ משפטי מהר ככל הניתן. איך יודעים שמתנהלת חקירה אתם שואלים? אם שמעתם שרשויות המס שוחחו עם רואה החשבון של החברה או ביקרו במשרדו ושאלו עליכם, אם שוחחו עם מנהלת החשבונות, אם שוחחו עם עובדים של החברה, אם הגיעו אליכם לביקורת לעסק או התקשרו אליכם והתבקשתם להגיע למשרדי רשויות המס, ככל הנראה צריכות להידלק אצלכם נורות אדומות. בסיטואציות הללו, אנו ממליצים באופן גורף שלא להשתהות ולא להתמהמה ולפנות לייעוץ משפטי של עורך דין מיסים, בעל מומחיות, ידע וניסיון בהליכים אלו.עורך דין מיסים

מדוע לפנות לעורך דין מיסים

חוקי המס בישראל הם חוקים סבוכים והסתבכות עם רשויות המס אינה מומלצת. חקירה של מס הכנסה יכולה להסתיים בקנסות כבדים ואף בהעמדה לדין פלילי במסגרתו תנהל כנגדכם המדינה הליך משפטי ארוך שעלול להסתיים בסורג ובריח. לכל אלו יש להוסיף את העובדה שהתמודדות מול רשויות המס אינה פשוטה כלל ועיקר ודורשת היערכות מוקדמת ומקצועית. עורך דין מיסים בעל ידע וניסיון בדיני המס ילווה אתכם החל מהשלבים המוקדמים של החקירה במטרה להוכיח כי העסק שלכם מתנהל כיאות ולהימנע מהגשת כתב אישום או הטלת קנסות ובהמשך, ככל והיה בכך צורך עורך הדין ייצג אתכם בהליכי השימוע בניסיון למנוע הגשת כתב אישום כנגדכם או הפחתת חומרת האישומים המיוחסים לכם ועד לייצוג משפטי במסגרת ההליך הפלילי בבתי המשפט. 

משרד עו״ד מלכא ושות׳ – עורך דין לדיני מיסים

למשרדנו עיסוק ייחודית בדיני מיסים ויש לנו מחלקה ייעודית העוסקת בכך לילות כימים. אנו מייצגים נישומים אל מול רשויות המס במקרה הצורך ואנו מייצגים לקוחות בערכאות משפטיות כנגד רשויות המס. אתם מוזמנים לפנות למשרדנו לקבלת ייעוץ משפטי ונשמח לעמוד לרשותכם.

קראו גם על –

 

5/5 - (2 הצבעות)