בחירת עורבחירת עורך דין בהליך גירושין וקביעת שכר טרחה - מידעך דין בהליך גירושין וקביעת שכר טרחה – מידע

לא פעם בהליך הגירושין עולה השאלה כיצד לבחור עורך דין ומה שכרו? שאלות אלו הינן שאלות מהותיות הנוגעות בעיקר לאדם הפרטי שכן במהלך הניהול עלול למצוא עצמו משלם עשרות ולפעמים אף מאות אלפי שקלים וזאת מבלי שהבין את ניהול ההליך והדרישות מכך.

רבים הפונים למשרדנו שואלים ומנסים להבין את פערי השכר בין עורכי הדין השאלה לכך נטועה למעשה מהתמורה שתתקבל בניהול ההליך כאמור פעמים רבות מתייצבים לקוחות במשרדי עורכי דין ומקבלים הצעת שכר טרחה נמוכה משמעותית דבר הנשאל מדוע? התשובה לכך נעוצה בהבנה לפיה נדרש הלקוח להבין מה בדיוק מקבל בתמורה לשכר הנדרש, דהיינו יש לבחון את המרכיבים לשכר הטרחה כגון: דיונים, תצהירים, תביעות, בקשות, תגובות ועוד….

אין מחלוקת כי הליך הגירושין הינו הליך מורכב ובמרבית המקרים נאלץ עורך דין גירושין להגיב לעשרות בקשות ו/או תגובות והדבר כאמור יגדיל משמעותית את שכר הטרחה הנדרש בסופו של יום.

הצעתנו היא כי בטרם תשכרו את עורך הדין הבא תוודאו בפרטי פרטים מה בדיוק אתם מקבלים בתמורה לשכר הטרחה שמשולם בתחילה. עוד מומלץ כי תקבעו שכר טרחה קבוע מראש הכולל את מלא הטיפול מההתחלה ועד הסוף גם באם בתחילת הדרך תשלמו יותר תדעו בוודאות כי שיטה זו מוזילה משמעותי את השכר ובכך תצאו מורווחים.

הכותב הינו ממשרד מלכא ושות' עורכי דין המתעסק בדיני משפחה, ירושה, צוואה וגירושין.

למידע נוסף פנה/י אלינו ללא כל התחייבות מצידך וקבל/י יעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות, אנו נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה.

מלכא ושות' משרד עורכי דין:

טלפון: 1-700-702-755, למשרד סניף ראשי בחיפה ושלוחה בתל-אביב אך נותן מענה וליווי משפטי ללקוחות מכל הארץ.

*אין באמור במאמר זה בכדי להוות תחליף לייעוץ משפטי אלא כמידע כללי בלבד.

משרד עורכי דין מלכא ושות' – מי אנחנו?

בדיקת תביעות חוב טרם הכרזה על פשיטת רגל - עורך דין מלכא ושות'מחפשים עורך דין דיני משפחה, המומלץ בטיפול הליך גירושין ? פנו אלינו ואנו ב-משרד עורכי דין מלכא ושות' נדאג ללוות אתכם בתהליך הגירושין.

עורכי הדין ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות' נותנים מענה במגוון רחב של תחומים, למשרדנו יש סניף ראשי בחיפה ושלוחה בתל אביב, אך אנו נותנים מענה וליווי משפטי ללקוחות מכל הארץ, מצפון ועד דרום.

ניתן למצוא ברחבי האתר עוד תחומים משפטיים רבים כמו: הוצאה לפועל, דיני עבודה,דיני משפחה ועוד רבים אחרים, בכל אחד מהתחומים עורכי הדין שלנו נותנים ליווי משפטי צמוד לכל לקוח ולקוח.

למידע נוסף פנה/י אלינו ללא כל התחייבות מצידך וקבל/י יעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות, אנו נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה.

לפרטים ומידע נוסף בכל הקשור בתחום דיני משפחה הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס , או התקשרו: 1-700-702-755

אין למלכא משרד עורכי דין דירוג כעת.