משרד עוה״ד מלכא ושות׳ מתעסק בתחום הנדל״ן והמקרקעין מצד אחד ובדיני החוזים מן הצד האחר ובמשרדנו תמצאו נישה ייחודית שעניינה הסכמי שכירות לכלל המגזרים. משרדנו מייצג משכירים ושוכרים בעסקאות שכירות פשוטות וסבוכות כאחד, בין אם במגזר הפרטי ובין אם במגזר העסקי והקמעונאי. למשרדנו עיסוק בעריכת הסכמי שכירות המותאמים באופן אישי לצרכי לקוחותינו, כדוגמת הסכמי שכירות דירות ובתים, שכירות משרדים, נכסי תעשייה, נכסים מסחריים ועוד. אז אם אתם מחפשים משרד עו״ד לחוזה שכירות, אתם מוזמנים לפנות למשרדנו ונשמח לעמוד לרשותכם.

משרד עו״ד מלכא ושות׳ – עורך דין לחוזה שכירות

עורך דין לחוזה שכירות ישב איתכם בטרם עריכת הסכם השכירות ויבין מכם מהם פרטי העסקה לעומק ועל בסיס זאת יכין עבורכם את חוזה השכירות ואת המנגנונים השונים שיכיל. כל עסקה דורשת התייחסות שונה וטומנת בחובה מרכיבים אחרים. שכירות דירה או בית פרטי שונה משכירות נכס מסחרי או בניין תעשייתי וכך יש להתייחס לזה.

חוזה שכירות מקצועי שנערך על ידי עורך דין לחוזה שכירות יכלול התייחסות מקיפה, ברורה ועניינית לכל הפרטים הרלוונטיים לעסקת השכירות ויבין מהם ההיבטים הדורשים התייחסות בכל עסקה ועסקה, פרטית או מסחרית. עורך דין חוזה שכירות ידע להכניס להסכם השכירות מנגנונים שיגנו עליכם ועל העסקה, ידאג כי ההסכם יכיל סעיפים שישמרו על זכויותיכם ויוודא כי ההסכם מקיף את כלל הוראות החוק והפסיקה.  

בדיקות מקדמיות לחוזה השכירות

ככל ותבקשו, עורך דין לחוזה שכירות יערוך עבורכם שלל בדיקות מקדמיות הכרוכות בעסקה, כדוגמת יכולותיו הכלכליות של הצד איתו אתם מתקשרים בהסכם השכירות, בדיקות הקשורות בנכס שבמרכז העסקה ובמצבו המשפטי והתכנוני והכול בהתאם לנסיבות הפרטניות של כל עסקת שכירות.

מה יכלול חוזה שכירות?

עורך דין חוזה שכירות ידאג לכלול בחוזה השכירות את כל הפרטים הרלוונטיים כדוגמת תקופת השכירות, מטרות השכירות, דמי השכירות, תקופת האופציה, שמירה על המושכר והתנהגות בו, תשלומים לצדדים שלישיים, מנגנוני הפרה כמו למשל: הפרת חוזה שכירות עקב ליקויים בדירה, סעיפים יסודיים ועוד.

בטחונות ומגנוני הפרה בחוזה השכירות

עורך דין לחוזה שכירות ידאג כי יועמדו לכם בטחונות מתאימים לעסקת השכירות, כדוגמת שיקים לביטחון, כתבי ערבות בנקאיים, ערבים שיחתמו על כתבי ערבות אישיים ועורך הדין ידאג כי חוזה השכירות יכלול מנגנוני הפרה ברורים שייתנו לצדדים לעסקה את השקט הנפשי כי הם מוגנים במסגרת הסכם השכירות והיכולת שלהם לפעול לפינוי הנכס במקרה של הפרתו. 

חוזה שכירות לבד או עורך דין חוזה שכירות?

אנו ממליצים באופן גורף להתקשר בחוזה שכירות באמצעות עורך דין לחוזה שכירות, בעל ידע וניסיון בעריכת חוזי שכירות פרטניים ובייצוג משכירים ושוכרים. משרד עו״ד מלכא ושות׳ בעל ניסיון רב בעריכת חוזה שכירות, לשוק הפרטי ולשוק העסקי וככל ואתם זקוקים לעורך דין חוזה שכירות, בין אם אתם משכירי הנכס ובין אם שוכריו, אתם מוזמנים לפנות למשרדנו דרך הטופס, או להתקשר למענה האנושי שלנו 24/7 במספר: 1-700-702-755 ונשמח לעמוד לרשותכם.

5/5 - (2 הצבעות)