ניהול הליכי פשיטת רגל – הקדמה:

מטרתו של הליך פשיטת הרגל הוא לאפשר לחייב אשר באמת ובתמים אינו יכול לשלם את חובותיו להתחיל מחדש, וכן לכנס את כל נכסיו של החייב על מנת לחלקם באופן מוסדר בין הנושים לפי סדר עדיפות הקבוע בחוק.

ניהול הליכי פשיטת רגל - עורך דין פשיטת רגלניהול הליכי פשיטת רגל – הגשת הבקשה:

בתחילת הליכי פשיטת הרגל מארגן החייב את כל המסמכים הרלוונטיים בהתאם לטופס דין וחשבון (דו"ח מוקדם מוגש לפי סעיף 17 (א) (2) לפקודת פשיטת הרגל), ומגיש בקשה למתן צו כינוס ועיכוב הליכים אשר מוגשת במשרדי הכונס הרשמי (הכונ"ר) במחוז מגורי החייב.

לאחר הגשת הבקשה במשרדי הכונ"ר נפתח תיק לחייב ומונפקת אגרה לתשלום בגין פתיחת התיק.

ולאחר תשלום האגרה מוגש העתק של הבקשה למתן צו כינוס ועיכוב הליכים על נספחיה בצירוף האגרה לבית המשפט המחוזי המוסמך (באזור מגורי החייב).

ניהול הליכי פשיטת רגל - עורך דין פשיטות רגלניהול הליכי פשיטת רגל – בדיקת הכונ"ר:

הכונ"ר בודק את בקשתו של החייב לרבות מצבו הכלכלי, עברו הכלכלי, וכן את אופן יצירת החובות בהתאם למסמכים שצורפו לבקשה למתן צו כינוס.

לאחר הליך הבדיקה כאמור מביע הכונ"ר את עמדתו ביחס לבקשת החייב תוך מתן המלצות לביהמ"ש ביחס לצו התשלומים שיקבע לחייב ובאם למנות מנהל מיוחד והאם להיעתר לבקשת החייב ולתת צו כינוס.

לאחר מתן צו הכינוס מעכב ביהמ"ש את כל ההליכים שננקטו כנגד החייב בתיקי הוצאה לפועל ומוטלות עליו הגבלות בהתאם לפקודת פשיטת הרגל.

טיפ חשוב: בתקופה שבין מתן צו הכינוס ועד לדיון בהכרזת פשיטת הרגל החייב נמדד האם הוא התנהל בתום לב עם נושיו וכן האם הוא התנהל בתום לב ובאחריות לאחר מתן צו הכינוס, ולכן מומלץ להתנהל כלכלית בצורה חכמה ולא להרבות בהוצאות חודשיות חריגות, כמו כן נדרש החייב למצות את כושר השתכרותו על מנת שהליך הפש"ר יהיה יעיל.

יש לציין, כי מרבית הפונים למשרדנו כאשר מחפשים עורך דין פשיטת רגל הנם עצמאיים / שכירים אשר נקלעו לחובות רבים בלא עוול בכפם עקב התנהלות שגויה ולא יכלו להתמודד עם לחץ הנושים שהלך וגדל מדי יום.

במידה ויוכרז החייב כפושט רגל הדרך לקבלת הפטר חלוט וליציאה לדרך חדשה אינה רחוקה!

* אין באמור במאמר זה בכדי להוות תחליף לייעוץ משפטי, אלא כמידע כללי בלבד.

משרד עורכי דין מלכא ושות' – מי אנחנו?

ניהול הליכי פשיטת רגל - עורך דין מלכא ושות'מחפשים עורך דין פשיטת רגל ? פנו אלינו ואנו ב-משרד עורכי דין מלכא ושות' נדאג ללוות אתכם בתהליך פשיטת רגל , אנו נמלא את הטפסים ונבצע את ההליכים מול הרשויות בנושא פשיטות רגל וכו'.

עורכי הדין ב-משרד עורכי הדין מלכא ושות' נותנים מענה במגוון רחב של תחומים, למשרדנו יש סניף ראשי בחיפה ושלוחה בתל אביב, אך אנו נותנים מענה וליווי משפטי ללקוחות מכל הארץ, מצפון ועד דרום.

ניתן למצוא ברחבי האתר עוד תחומים משפטיים רבים כמו: הוצאה לפועל, דיני עבודה,דיני משפחה ועוד רבים אחרים, בכל אחד מהתחומים עורכי הדין שלנו נותנים ליווי משפטי צמוד לכל לקוח ולקוח.

למידע נוסף פנה/י אלינו ללא כל התחייבות מצידך וקבל/י יעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות, אנו נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה.

לפרטים ומידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך הטופס , או התקשרו: 1-700-702-755.

אין למלכא משרד עורכי דין דירוג כעת.